Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » 30 та 31 січня відбулися громадські слухання щодо будівництва Північного об'їзду міста Рівного

30 та 31 січня відбулися громадські слухання щодо будівництва Північного об'їзду міста Рівного

Перед початком масштабних інфраструктурних робіт, відповідно до чинного законодавства України, відбуваються зустрічі з громадою, де обговорюються всі можливі ризики та позитивні сторони новобудови.

30 та 31 січня проходили громадські слухання в селах Шпанів та Городок з питання розроблення проектної документації на будівництво Північного об'їзду міста Рівного. Присутніми були депутати та члени виконавчого комітету селищних рад.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Михайло Федорук поінформував присутніх про те, що проведення робіт має загальнодержавне та міжнародне значення, новозбудована автомобільна дорога дозволить транзитному транспорту економити час, рухаючись до кордону з Європою, до міст Київ та Луцьк. Автомобільна дорога матиме другу технічну категорію та дві смуги руху. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Укравтодору Славомір Новак сприяють у вирішенні цього важливого для розвитку транспортної інфраструктури області питання і у 2019 році урядом уже передбачено 200 млн. грн. на його реалізацію.

Учасники зустрічі заслухали інформацію і від представників проектних організацій та мали змогу ознайомитися з представленим проектом, висловили свої думки та у підсумку підтримали такий важливий проект не лише для Рівненщини, а й для країни.

 

Прес-служба САД у Рівненській області