Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Артем Гриненко перевірив готовність дорожніх підприємств Рівненщини до зими

Артем Гриненко перевірив готовність дорожніх підприємств Рівненщини до зими

З 14 по 15 жовтня Артем Гриненко Голова ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» та інші керівники Компанії терміново виїхали до регіонів, щоб дійсно оцінити готовність дорожників до зими. Побачити на власні очі заготовлену сіль, пісок та техніку, щоб порівняти, як паперові відсотки готовності виглядають у житті.

«Якщо завтра на Рівненщині випаде сніг, вона не зіткнеться з дорожнім колапсом. Тут готові до снігу. Техніка, хоч і застаріла, проте вона в робочому стані і вже завтра може виїхати на дороги. Запас фрикційних матеріалів, солі та піску тут настільки великий, що за нормативами його має вистачити на усю зиму», – розповів Артем Гриненко.

За його словами, він пишається дорожниками області. Вони навіть у свята цілодобово чергують, щоб у разі погіршення погоди терміново забезпечити безпечний проїзд на дорогах регіону.

«Найбільша проблема облавтодорів – це відсутність належного фінансування, особливо щодо придбання спеціальної техніки. Останній раз техніка купувалася 10 років тому, а зарплатня дорожників і нині складає 2-3 тисячі гривень на місяць. Я вважаю, що ці люди, які працюють у найскладніших погодних умовах по декілька діб поспіль, є справжніми українськими патріотами. І я обіцяю, що ми докладемо усіх зусиль, щоб наступного року підвищити їх зарплатню хоча б до 5 тисячі гривень на місяць», – зазначив керівник Компанії.

Також А. Гриненко розповів, що нині разом з Міністерством інфраструктури та Укравтодором працюють над тим, щоб знайти кошти на закупівлю нової техніки. Вже є попередня домовленість з Урядом та МФО про виділення необхідного фінансування. Також є великі надії, що скоро запрацює Дорожній фонд, завдяки якому галузь нарешті буде фінансуватися чесно. Тому Гриненко сподівається, що на початку наступного року вже вдасться закупити перше нове обладнання.

Нагадаємо, державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» – це підрядна Компанія, яка є головним виконавцем усіх дорожніх робіт з утримання українських автошляхів. Саме облавтодори та філії Компанії забезпечують безпечний та безперебійний рух автотранспорту на автомобільних дорогах у зимовий період.