Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Будівельний сезон 2018 року завершено. Р-76 КПП «Прикладники»-Зарічне-Дубровиця

Будівельний сезон 2018 року завершено. Р-76 КПП «Прикладники»-Зарічне-Дубровиця

У зв’язку з завершенням поточного середнього ремонту 11 грудня 2018 року було введено в експлуатацію ділянку км 7+300 – км 16+900 автомобільної дороги  загального користування державного значення Р-76 КПП «Прикладники»-Зарічне-Дубровиця, що знаходиться між селами Прикладники та Мутвиця Зарічненського району.

У заході взяли участь народний депутат України Василь Яніцький, губернатор Рівненської області Олексій Муляренко, начальник Служби автомобільних доріг Петро Удовиченко та голова Зарічненської районної державної адміністрації Анатолій Смаглюк. Були присутні також перший заступник голови адміністрації Віталій Ундір, заступник начальника Служби Михайло Федорук, директор підрядної організації ТОВ «ВВВ Монтаж» Віталій Коваль та представники місцевої громади.

Автомобільна дорога Р-76 з’єднує Україну з Білоруссю. Роботи на даній автомобільній дорозі було розпочато в липні 2018 року. Протяжність ділянки ремонтних робіт – 9,6 км.

Ремонт виконувався в рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування (митний експеримент).

Роботи на замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області виконувала підрядна організація ТОВ «ВВВ Монтаж».

 

Прес-служба САД у Рівненській області