Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Ділянка ремонту автомобільної дороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів в селі Здовбиця готується до введення в експлуатацію

Ділянка ремонту автомобільної дороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів в селі Здовбиця готується до введення в експлуатацію

На автомобільній дорозі Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів (ділянка ремонту км 166+400 – км 175+950) в с.Здовбиця Здолбунівського району продовжуються роботи по влаштуванню пішохідних доріжок та нанесенню дорожньої розмітки.

Протяжність ділянки ремонтних робіт - 9,55 км. Об’єкт готується до введення в експлуатацію. Поточний середній ремонт зазначеної ділянки автодороги виконується за рахунок коштів державного бюджету.

Роботи на замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області проводить підрядна організація ПАТ «Хмельницьке ШБУ-56».

Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дбати про власну безпеку та безпеку інших. 

 

Прес-служба САД у Рівненській області