Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Найближчі дні на дорогах очікується ожеледиця!

До уваги водіїв! Найближчі дні на дорогах очікується ожеледиця!

За даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології

27 грудня. Хмарна погода, помірні опади, переважно мокрий сніг. Слабке налипання мокрого снігу, слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 9 -14м/с, місцями пориви 15-20м/с. Температура повітря по області впродовж доби від -2º до +3º.

28 грудня. Хмарна погода, помірний мокрий сніг та дощ; слабка ожеледь, слабке налипання мокрого снігу; на дорогах ожеледиця; вітер північно-західний 7-12м/с, місцями пориви 15-25м/с; температура повітря: вночі від +2º до -3º, вдень  від 0 до +5º.

29 грудня. Хмарна погода з проясненнями, вночі невеликі опади, переважно мокрий сніг, вдень без істотних опадів; на дорогах ожеледиця; вітер північно-західний 7-12м/с; температура повітря впродовж доби від -3º до +2º.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення філії ДП «Рівненський облавтодор» працюють в цілодобовому режимі.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами області, дотримуватись Правил дорожнього руху та зважати на прояви негоди.

Будьте обачні та обережні!

Для учасників дорожнього руху цілодобово працює диспетчерська служба Служби автомобільних доріг у Рівненській області, телефон (0362) 26-46-10, 26-46-60.