Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » До відома жителів Рівненщини!

До відома жителів Рівненщини!

Останнім часом почастішали випадки самовільного влаштування автобусних зупинок, примикань, заїздів до об’єктів сервісу, виїздів від споруд, житлових забудов та приватних земельних ділянок під будівництво у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення. Такий стан справ вкрай негативно впливає на рівень безпеки дорожнього руху та створює додаткову небезпеку учасникам дорожнього руху.

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про автомобільні дороги» будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг здійснюються згідно з дозволом органів державного управління автомобільними дорогами та за попереднім погодженням з відповідними підрозділами Національної поліції в порядку, передбаченому законодавством України.

При виявленні порушень вимог нормативних документів із забезпечення безпеки дорожнього руху підрозділи Національної поліції, в межах своєї компетенції, мають надавати громадянам, які виконують незаконні самовільні роботи в смузі відведення доріг, обов’язкові до виконання приписи про усунення  порушень законодавства, а у разі їх невиконання – притягувати винних осіб до передбаченої законодавством відповідальності.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області закликає громадян враховувати дану інформацію при плануванні робіт в межах смуги відведення автомобільних доріг та дотримуватись Законів України.

  

Прес-служба САД у Рівненській області