Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » ДТП - «убивця № 1» у світі

ДТП - «убивця № 1» у світі

Життя людини - велика цінність. Щоденно стрічка новин по області «рясніє» все новими і новими ДТП з летальними випадками. Дорожньо-транспортні пригоди називають «убивцею № 1» у світі.

Однією з основних умов безпеки на дорозі є дотримання водіями Правил дорожнього руху. Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до водіїв транспортних засобів - дотримуйтесь швидкісного режиму, звертайте увагу на дорожні знаки, не розмовляйте по телефону,  користуйтеся ременями безпеки. Будьте уважні та пильні за кермом. Від правильної оцінки дорожньої ситуації залежить ваша безпека та безпека всіх учасників дорожнього руху. Пам’ятайте, Вас чекають вдома!

Крім цього, значна кількість ДТП стається через вживання водіями алкоголю, що недопустимо та є грубим порушенням ПДР.

Звертаємося до батьків та вчителів! Щоденно надавайте настанову для дітей переходити дорогу тільки в дозволених для цього місцях і на зелений сигнал світлофора. З настанням осінньо-зимового періоду світловий день скорочується, тому потурбуйтесь, щоб на одязі у дитини були світловідбиваючі елементи, що зроблять їх помітними на дорозі для водіїв. Часто діти потрапляють в ДТП через те, що під час переходу вулиці розмовляють по мобільному телефону або ж слухають в навушниках музику, у цей час розсіюється їхня увага та вони не у змозі контролювати ситуацію на дорозі. Розповідайте дітям правила безпечної поведінки на дорозі та демонструйте їм правильний приклад.

Прес-служба САД у Рівненській області