Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Голова Рівненської обласної адміністрації спільно з начальником Служби автомобільних доріг презентували масштабний ремонт доріг Рівненщини

Голова Рівненської обласної адміністрації спільно з начальником Служби автомобільних доріг презентували масштабний ремонт доріг Рівненщини

25 квітня Голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко спільно з начальником Служби автомобільних доріг області Петром Удовиченком презентували плани стосовно ремонту доріг у Рівненській області у 2017 році.

- Ні для кого не секрет, що питання доріг завжди є. Враховуючи те, що це проблемне питання для всіх громадян і соціологія показує, що дороги є чи не найважливішим питанням, яке турбує людей, тому і президентом було визначено 2017 рік – роком будівництва доріг в Україні. Є матеріальні та фізичні підтвердження, щоб рухатися в цьому напрямку, - запевняє голова ОДА.

За його словами, в цьому році на ремонти доріг виділено більше 150 мільйонів гривень державного фінансування. Для порівняння з минулим роком, це було 53 мільйони гривень. Також на проведення ремонтних робіт передбачається залучення коштів з реалізації проекту-експерименту перевиконання з митниці.

Голова Рівненської облдержадміністрації розповів, що в цьому році більше 80 мільйонів гривень поступило на казначейські рахунки на реалізацію з цього проекту. Загалом на ремонт автошляхів очікується отримання близько 300 мільйонів гривень. 

За ці кошти планується відремонтувати майже 50 кілометрів доріг. Зокрема кошти від експерименту будуть спрямовані на ремонт дороги Рівне-Сарни та від Рівного до Острога.

- Крім того передбачено ще 105 мільйонів гривень, з яких велика частина буде реалізована на ямковий ремонт. Тому ми плануємо реалізувати рекордно велику суму грошей на ремонт – півмільярда гривень, - ділиться планами голова Рівненської ОДА.

- Враховуючи таку велику суму грошей, то надзвичайно важливо правильно обрати виконавців робіт та проконтролювати роботу, - наголошує він.

Було презентовано ремонти доріг у різних районах – Острозький, Володимирецький, Дубенський, Рівненський. Окрім доріг, будуть ремонтувати мости, облаштовувати зважувальними комплексами автошляхи. Очільник області поставив перед керівником Служби автодоріг вимогу, щоб тендерний комітет максимально відповідально підійшов до обрання виконавців робіт. Він пообіцяв, що буде виїжджати на ділянки автошляхів, які будуть ремонтуватися.

- Періодично будемо висвітлювати цю ситуацію. Я буду інформувати зі сторінки сайту Рівненської обласної державної адміністрації про хід даної програми, - сказав Олексій Муляренко.

Начальник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Петро Удовиченко зазначив, що інформація відображатиметься щодня на веб-сторінці Служби.

Прес-служба САД у Рівненській області