Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » На дорогах Рівненщини продовжується комплекс заходів щодо підтримання дорожньої інфраструктури у належному стані

На дорогах Рівненщини продовжується комплекс заходів щодо підтримання дорожньої інфраструктури у належному стані

Крім проведення ремонту доріг, структурними підрозділами ДП «Рівненський облавтодор» продовжуються роботи з оновлення пішохідних переходів, поновлення горизонтальної дорожньої розмітки, окраски перильних огороджень мостів тощо.

Для забезпечення видимості елементів облаштування доріг, технічних засобів регулювання та підтримання належного естетичного вигляду постійно проводяться роботи з обкошування узбіч та розподільчої смуги механізованим методом з використанням маніпуляторів на базі МТЗ та за допомогою мотокос.

Разом з тим, на виконання заходів з покращення безпеки дорожнього руху з початку поточного року встановлено та замінено 902 дорожніх знаків, поновлено розмітку проїжджої частини на 405 кілометрах доріг, поздовжніх ліній на 523 км, 335 пішохідних переходів - 5800 м2, встановлено та замінено 167 напрямних стовпчиків, відремонтовано бар’єрного огородження на 6 км, вирубано порослі 66 км.

Хід та якість виконання робіт постійно інспектується керівництвом Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Крім того, в період пожежної небезпеки просимо дотримуватись протипожежних правил, не викидати у смугах відведення доріг непогашені сірники, недопалки та легкозаймисті предмети, тощо.

Прес-служба САД у Рівненській області