Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » На відрізку автомобільного шляху регіонального значення Рівне – Тучин – Гоща вкладено нижній шар асфальту на 9 кілометрах (ФОТО, ВІДЕО)

На відрізку автомобільного шляху регіонального значення Рівне – Тучин – Гоща вкладено нижній шар асфальту на 9 кілометрах (ФОТО, ВІДЕО)

01 вересня керівництвом Служби автомобільних доріг  у Рівненській області було здійснено інспектування автодороги Р-77 Рівне – Тучин – Гоща.  Наразі там тривають роботи з поточного середнього ремонту 9-ти кілометрового відрізку шляху. Нижній шар асфальтобетонної суміші вже влаштовано, на черзі вирівнюючий шар.  Також шляховики на оновленій ділянці приступили до  оновлення та встановлення нових знаків дорожнього руху, а згодом буде нанесено дорожню розмітку. 

Від підрядника вимагали добросовісної роботи та дотримання усіх технологій. Попереджали – недоліки виправлятимуть власним коштом. Це прописано у договорах, хід виконання робіт постійно інспектується. Сьогодні на цій ділянці триває комплекс заходів з безпеки дорожнього руху. Згодом буде нанесено розмітку від Гощи до Вельбівного – зазначив заступник начальника САД Микола Козачок.

Крім того, в ході поїздки було оглянуто хід виконання робіт по влаштуванню майданчика для автобусної зупинки при в’їзді в місто Острог на автодорозі Р-05 Городище – Рівне –Старокостянтинів.

Прес-служба САД у Рівненській області