Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Підготовка до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. в Рівненській області

Підготовка до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. в Рівненській області

З метою підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років підрядною організацією, що виконує експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення, проводяться заходи з заготівлі протиожеледних матеріалів, а саме:

-  фрикційні матеріали (пісок, тощо) – згідно з планом потреба становить 23 тис.т., заготовленно 11,5 тис.т.,  залишок з минулого року 1,9 тис.т.

- технічна сіль – згідно з планом потреба становить 4,7 тис.т., заготовленно 1,71 тис.т.,  залишок з минулого року 0,09  тис.т.

Проводиться також накопичення холодної суміші для аварійного ямкового ремонту – згідно з планом потреба становить 425 т., заготовлено 95 т., залишок з минулого року 110 т.

Заготівля матеріалів продовжується.

До осінньо-зимового періоду готуються виробничі будівлі, споруди, теплове господарство (бази протиожеледних матеріалів, пункти обігріву,  лінійні будівлі, адміністративні будівлі, котельні).

Проводиться підготовка техніки та механізмів для зимового утримання доріг (піскорозкидачі, солерозподілювачі, навантажувальна техніка, бульдозери, автогрейдери, снігоочищувачі, інша снігоочисна техніка, навісне обладнання).

Підготовку та ремонт всієї техніки заплановано завершити до 01.11.2018 року.

 

Прес-служба САД у Рівненській області