Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Службі автомобільних доріг у Рівненській області

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Службі автомобільних доріг у Рівненській області

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Службі автомобільних доріг у Рівненській області відбудуться 26 жовтня 2018 року в Конференц-залі Служби автомобільних доріг у Рівненській області. Початок зборів об 10.00 год.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Службі автомобільних доріг у Рівненській області:

  1. Рудика Олександр Миколайович – керівник ГО «Ліга патріотів»;
  2. Савін Роман Михайлович – представник ГО «Сотня Майдан»;
  3. Горбачук Микола Іванович – керівник ГО «Рівненський міський спортивний клуб «Олімп-Рівне»;
  4. Стрихарчук Віктор Йосипович – заступник голови ГО «Соціальний захист та реабілітація воїнів АТО «Пульс»;
  5. Бізюк Валентина Іванівна - фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою;
  6. Дворак Тетяна Броніславівна - начальник юридичного відділу;
  7. Савчук Василь Вікторович – заступник голови профспілкового комітету.

Громадська рада при Службі автомобільних доріг у Рівненській області як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразки документів для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Служби автомобільних доріг у Рівненській області www.rv.ukravtodor.gov.ua у розділі «Громадська рада». Документи приймаються ініціативною групою до 26 вересня 2018 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: за адресою: м. Рівне, вул. Пушкіна, 19, фахівцю із зв’язків з громадськістю та пресою Служби автомобільних доріг у Рівненській області, з 08.30 до 17.30 год., обідня перерва з 12.00 до 13.00 год. Телефон для довідок: (0362) 26-38-87.