Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Проведено виробничо-технічну нараду

Проведено виробничо-технічну нараду

16 лютого 2017 року в Службі автомобільних доріг  відбулася нарада під головуванням начальника Удовиченка Петра Вікторовича, заступників начальника Яворського Миколи Сергійовича, Козачка Миколи Петровича та за участі інженерів відділу якості та технічного контролю.

Керівництво Служби акцентувало особливу увагу за контролем виконання робіт з зимового утримання. Начальник попередив про те, що підрядна організація ДП «Рівненський облавтодор» повинна працювати на упередження, так як зима цьогоріч складна, тільки льодовий дощ вже спостерігався на території Рівненської області понад 5 разів, а також інтенсивні снігопади, хурделиці, перепади температур, що значним чином ускладнює роботу дорожніх служб. За таких погодних умов вкрай складно оперативно спрацювати у всіх місцях одночасно, проте контроль за станом проїзду ведеться постійно, як керівництвом Служби так і кожним її працівником.

Також було розглянуте питання планів з будівництва, ремонту автомобільних доріг та їх складових на 2017 рік. Заплановані роботи з ямкового ремонту. Вже зовсім скоро погодні умови сприятимуть виконанню ямкового ремонту на автомобільних дорогах області.

Будуть проводитися торги на певні види робіт через систему публічних закупівель Prozorro, Служба автодоріг зацікавлена у співпраці із новими перспективними підрядними організаціями задля якісного виконання робіт. Найголовніше це отримання якісного кінцевого результату.