Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Приведено у готовність сили і засоби для забезпечення безперебійних та безпечних умов руху

Приведено у готовність сили і засоби для забезпечення безперебійних та безпечних умов руху

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру вранці та вдень 27 лютого і вночі 28 лютого в Україні очікується погіршення погодних умов з опадами у вигляді снігу, хуртовини та поривами вітру 15-22 м/с.

Аби забезпечити своєчасне реагування та безпеку дорожнього руху у випадку різкого погіршення погодних умов, усі філії ДП «Рівненський облавтодор»  працюють  у цілодобовому режимі.

До обробки протиожеледними матеріалами під час опадів готові 182 одиниці снігоприбиральної техніки. У випадку інтенсивних затяжних снігопадів планується залучити ще 29 одиниць техніки сторонніх організацій.

Також для відпочинку водіїв машин та механізмів підготовлено 24 пункти обігріву, що розміщені на територіях філій та ДРП «Рівненський облавтодор». На період негоди прийняте рішення про підсилення диспетчерської служби відповідальними з керівного складу Служби автомобільних доріг  та ДП «Рівненський облавтодор». В разі виникнення непередбачуваних ситуацій на дорозі можна звертатися  цілодобово за номером 26-46-10, 26-46-60.