Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Рівненські дорожники готуються розпочинати будівельний сезон

Рівненські дорожники готуються розпочинати будівельний сезон

Сьогодні відбулась розширена нарада працівників філій та керівництва ДП «Рівненський облавтодор». Питання готовності до будівельного сезону 2019 року, а також плани на вказаний період обговорили представники всіх філій облавтодору та керівництво ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України». 

Особливу увагу приділили під час наради питанням охорони праці на виробництві. Зокрема, в нараді взяв участь керівник теруправління держпраці Юрій Наконечний. 

- Найвищою цінністю є життя та здоров‘я людини. І працівників, які йдуть щодня на роботу і працюють в умовах підвищеної небезпеки - на будівництві та на дорозі, їх родини чекають додому живими та здоровими. А запорукою цього є неухильне дотримання правил охорони праці,- зазначив Юрій Наконечний. 

Також участь в нараді взяв заступник начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Микола Козачок.

- Робіть так, як робите у себе вдома. А вдома ви робите добре. На сьогоднішній день Служба зробила все, аби забезпечити належний рівень фінансування робіт з ремонту та експлуатаційного  утримання доріг. Зважайте - будете робити неякісно - роботи прийматись і оплачуватись не будуть, - сказав у своєму виступі Микола Козачок.

Прес-служба САД у Рівненській області