Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Розпочато роботи з нанесення дорожньої розмітки

Розпочато роботи з нанесення дорожньої розмітки

На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області підрядною організацією ТОВ «Хімія парк» 05 червня розпочато роботи з нанесення дорожньої розмітки на автомобільних дорогах загального користування державного значення області.

Дорожня розмітка відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки дорожнього руху. Всі розміточні машини ТОВ «Хімія парк», пройшли відповідну атестацію і знаходяться у належному технічному стані. Для нанесення розмітки використовуються тільки ті матеріали, що мають сертифікат якості галузевого центру сертифікації.

Розмітка на автомобільних дорогах загального користування державного значення має відповідати вимогам ДСТУ 2587:2010 Безпека дорожнього руху. Дорожня розмітка.

Вчора роботи проводились на автомобільних дорогах М - 06 Київ - Чоп на ділянці з км 372 - км 382 та Т-18-06 Рівне-Берестечко-Буськ-Перемишляни на ділянці з км 56 - км 40. Було поновлено 26 км дорожньої розмітки.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до водіїв бути максимально уважними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт та звертайте увагу на дорожні знаки!

 

Прес-служба САД у Рівненській області