Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Служба автомобільних доріг не несе відповідальність за дії працівників підрядних організацій

Служба автомобільних доріг не несе відповідальність за дії працівників підрядних організацій

У соціальній мережі Facebook, на офіційній сторінці ГО «АВТО-ЄВРО-СИЛА-Рівне», 23 травня 2018 року було опубліковане відео про неякісне виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення області, яке закінчилось неприємним інцидентом.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області  повідомляє, що є замовником робіт по утриманню автомобільних доріг загального користування державного значення. Роботи виконують підрядні організації, з якими підписані договори відповідно до чинного законодавства, і не несе відповідальності за дії працівників підрядних організацій (інших юридичних осіб).

Разом з тим повідомляємо, що у разі неякісного виконання робіт, порушення технологій,  приймання робіт та оплата здійснюватись не буде.

Хід та якість виконання робіт підрядними організаціями постійно інспектується керівництвом Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області вдячна Громадським організаціям та пересічним громадянам за небайдужість стану автомобільних доріг області та просить у разі виявлення неякісного виконання робіт підрядниками організаціями телефонувати до чергового диспетчера Служби автомобільних доріг у Рівненській області за телефонами: (0362) 26-46-10, 26-46-60.

 

Прес-служба САД у Рівненській області