Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до учасників дорожнього руху з проханням не засмічувати узбіччя автодоріг

Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до учасників дорожнього руху з проханням не засмічувати узбіччя автодоріг

Створення стихійних сміттєзвалищ вздовж наших автомобільних доріг давно перейшло з розряду побутових проблем в ранг катастрофи і стало настільки звичним, що багато хто взагалі не помічає його, сприймаючи як невід’ємну й неминучу частину пейзажу.

Картина, яка стала типовою на Рівненських дорогах (незалежно чи є урна, контейнер, обладнане місце для сміття) – водій автотранспорту зупиняється і викидає пакети із сміттям на узбіччя дороги та задоволений прямує далі. Викидання пластикових пляшок, пакетів, недопалків під час руху – це взагалі стало нормою для учасників дорожнього руху.

Працівники філій «Рівненський облавтодор» затрачають чимало часу, спецтехніки, моторесурсу, дорогоцінного пального для ліквідації стихійних звалищ та прибирання сміття вздовж автодоріг. Крім того, після зими шляховики фіксують погіршення стану прилеглих до доріг територій, особливо на виїздах та в’їздах до населених пунктів через утворення стихійних сміттєзвалищ побутових та промислових відходів. Тому, з метою раціонального використання бюджетних коштів, Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до представників органів місцевого самоврядування з проханням допомогти в організації проведення очистки придорожніх смуг від сміття, а також провести роз’яснювальну роботу серед населення та вжити заходів для недопущення засмічення придорожніх смуг не тільки напередодні Пасхальних свят, так і в подальшому.

Шановні громадяни та учасники дорожнього руху! Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до Вас з проханням дотримуватись чистоти і охайності на автомобільних дорогах, викидати сміття тільки у спеціально  відведених для цього місцях і не засмічувати узбіччя.  Крім того, звертаємося до працівників патрульної поліції та свідомих учасників дорожнього руху з проханням виявлення фактів засмічення у смугах відводу доріг та притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного Законодавства України.

Прес-служба САД у Рівненській області