Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Спростування інформації щодо руйнування дорожнього покриття майданчика для зважування

Спростування інформації щодо руйнування дорожнього покриття майданчика для зважування

У соціальній мережі Facebook, на офіційній сторінці ГО «АВТО-ЄВРО-СИЛА-Рівне», 09 травня 2018 року було опубліковане відео про неякісно влаштоване покриття на ваговому комплексі в с. Любомирка, яке вже зазнало руйнувань та «тиждень часу ще простоїть».

Служба автомобільних доріг у Рівненській області спростовує дану інформацію.  Інспекторами САД в Рівненській області 11 травня було проведено обстеження покриття даного майданчика, в результаті якого колійності, деформацій та напливів не виявлено. Зафіксовано лише сліди шин в наслідок гальмування транспортних засобів. Це чітко підтверджує відео та фото фіксація обстеження. Зважування великовагових транспортних засобів інспекторами Укртрансбезпеки продовжується у звичному режимі.

Разом з тим повідомляємо, що роботи по влаштуванню асфальтобетонного покриття майданчика на замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області виконувались підрядною організацією ДП «Рівненський облавтодор» з гарантійним терміном на асфальтобетонне покриття 3 роки.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області вдячна Громадським організаціям та пересічним громадянам за небайдужість щодо стану автошляхів області та просить у разі виявлення неякісного виконання робіт підрядними організаціями телефонувати до чергового диспетчера Служби автомобільних доріг у Рівненській області за телефонами: (0362) 26-46-10, (0362) 26-46-60.

 

Прес-служба САД у Рівненській області