Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » У робочій нараді Служби автомобільних доріг Рівненської області прийняв участь народний депутат України

У робочій нараді Служби автомобільних доріг Рівненської області прийняв участь народний депутат України

10 травня  в Службі автомобільних доріг у Рівненській області відбулася робоча нарада щодо якісного проведення робіт з поточного середнього ремонту автомобільних доріг області у зв’язку з початком будівельного сезону 2017 року.

Робоча зустріч з дорожниками області відбулася за ініціативою народного депутата України Василя Яніцького. Крім того, для участі в засіданні були запрошені керівники підприємств та організацій, які пройшли процедуру конкурсних торгів на ремонт доріг та стали переможцями, а саме: ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд», «Хмельницьке ШБУ-56», ТОВ «Техно-Буд-Центр», ТОВ «Стиль-Декор», приватна виробничо-комерційна фірма «Фіалка», будівельна компанія «Будальянс Груп», та ДП «Рівненський облавтодор», заступники начальника Служби та Голова Володимирецької районної ради Василь Ковенько.

Василь Яніцький у ході зустрічі познайомився з керівниками будівельних організацій, наявністю в них матеріально – технічної бази та обладнання, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, наявністю документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів.

У ході ознайомлення з виробничою потужністю організацій Народний депутат України зазначив: «Для проведення дорожніх робіт залучено на конкурсній основі організації, які мають досвід, значну виробничу базу та використовують сучасні матеріали й технології. Ремонт повинен бути проведений в першу чергу якісно та у встановлені терміни.  Крім того, виконання робіт на дорогах області, а особливо у північних районах має велике значення для зростання економічного та культурного потенціалу Рівненщини».

Прес-служба САД у Рівненській області