Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » У Службі автодоріг проведено прес-конференцію з участю ЗМІ

У Службі автодоріг проведено прес-конференцію з участю ЗМІ

30 червня в приміщені конференц-залу відбулася прес-конференція за участі представників Служби автомобільних доріг у Рівненській області та представників місцевих ЗМІ, пріоритетним питанням якої було збереження покриття автомобільних доріг області.

Заступник начальника Служби з експлуатаційного утримання доріг Микола Козачок звернув особливу увагу на те що, температурний режим, вже на сьогоднішній день є таким що перевищує +28ºС, а отже згідно до вимог Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.07 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», окремого доручення Укравтодору від 05.05.2016 р. №93-ОД, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.05.2007 р. № 258 «Про обмеження руху транспорту дорогами загального користування при високих температурах повітря», з метою збереження дорожнього покриття мережі автомобільних доріг у період спекотної погоди при температурі повітря більше +28ºС, починаючи з 01.06.2016 р. вводиться тимчасове обмеження руху дорогами загального користування області великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т в період з 10.00 год. до 22.00 год., проте як засвідчує реальний стан справ, водії ігнорують це і автоматично стають порушниками. В результаті руху перевантажених великовагових транспортних засобів, особливо в період спеки, руйнується покриття, з'являється колійність, напливи та інші види деформацій.

З метою збереження автошляхів Службою автомобільних доріг у Рівненській області проведено ряд заходів: встановлено заборонні дорожні знаки, інформація щодо температурного режиму висвітлена для водіїв на інформаційних табло вздовж автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп, працює два пункти габаритно-вагового контролю.  Микола Козачок закликає всіх водіїв не порушувати Закон України, а в разі, якщо Ви стали свідком скоєння правопорушення, будь-якого характеру, чи то дорожньо-транспортної пригоди, чи вандалізму, що нерідко зустрічається в нинішній час, чи крадіжки,  не залишатися байдужим та проінформувати органи поліції, а також диспетчера Служби автомобільних доріг у Рівненській області, всі дзвінки є анонімними.