Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Відбулась нарада з питань якості виконання робіт

Відбулась нарада з питань якості виконання робіт

21 лютого 2017 року  в приміщені конференц-залу філії «Рівненська ДЕД» відбулась нарада за участі керівництва ДП «Рівненський облавтодор»,  Служби автомобільних доріг у Рівненській області, начальників, виконробів та майстрів регіональних філій шляхового господарства, також було запрошено представника Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Тезисними питаннями, що були розглянуті, були питання щодо якісного виконання робіт, адже зима вже підходить до свого логічного завершення, а отже скоро розпочнеться інтенсивний ямковий ремонт автошляхів, які зазнали значних ушкоджень та руйнувань, за таких погодних умов, що спостерігалися в останні місяці. Кожного працівника, майстра, виконроба  головуючі закликали відноситися відповідально до виконання своїх прямих обов’язків.

Також мова йшла про правильне місце огородження робіт згідно існуючих встановлених норм, адже від цього залежить збереження життя, як  працівників, так і учасників дорожнього руху.

Такі наради набули закономірного характеру, адже тісне спілкування, обмін досвідом та виконання планів поставлених перед дорожниками області носить лише позитивний характер.