Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Звернення Служби автомобільних доріг Рівненщини до жителів області та учасників дорожнього руху!

Звернення Служби автомобільних доріг Рівненщини до жителів області та учасників дорожнього руху!

Шановні жителі області та учасники дорожнього руху! Служба автомобільних доріг у Рівненській області щоденно працює зі своїми підрядними організаціями, щодо приведення в належний санітарно-естетичний стан складових автомобільних доріг, ліквідації аварійної ямковості та забезпечення організації засобів дорожнього руху.

Станом на 06 квітня, підрядною організацією ДП «Рівненський облавтодор» на дорогах області ліквідовано 34567,0 квадратних метрів ямковості покриття, із них: 22320,0 – гарячим асфальтобетоном, 1844,0 – струменевим методом, 2425,0 – за допомогою ремонтерів, 358,0 – методом просочення, 2999,0 квадратних метрів - іншими сумішами.

Разом з тим, щоденно більше 27 бригад дорожників проводять ремонт бар’єрного огородження та  розподільчих смуг, прибирають несанкціоновані сміттєзвалища вздовж доріг автомобільних шляхів. Тільки з початку року прибрано сміття у смугах відводу на автодорогах протяжністю 234 кілометри та прибрано територій площею 25,6 гектарів, ліквідовано 21 сміттєзвалище.

Зокрема, для забезпечення комфортних умов проїзду на автодорозі із найбільшою інтенсивністю руху, яка сполучає столицю України з Європою, трасі міжнародного значення Київ – Чоп, напередодні Великодніх свят працюють бригади дорожників, спецтехніка, автомобілі – пило смоки, які прибирають соляно – піскову суміш після зимового періоду,  та за допомогою спецавтомобіля миється бар’єрне огородження.

Керівництвом обласної Служби, яка є власником автомобільних доріг, щоденно контролюється хід та якість проведення робіт.

Шановні громадяни та учасники дорожнього руху! Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до Вас з проханням дотримуватись чистоти і охайності на автомобільних дорогах, викидати сміття тільки у спеціально  відведених для цього місцях і не засмічувати узбіччя. 

Крім того, звертаємося до працівників патрульної поліції та свідомих учасників дорожнього руху з проханням виявлення фактів засмічення у смугах відводу доріг чи пошкодження засобів організації дорожнього руху, по можливості здійснювати фото та відео фіксацію з метою притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного Законодавства України.

У разі виявлення таких випадків просимо зателефонувати в диспетчерську службу САД за номером: (0362) 26-46-60, або повідомити поліцію за номером 102.

 Прес-служба САД у Рівненські області