Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

Усі матеріали

 • 20.07.2018
  Влаштування тротуарів для пішоходів

  Влаштування тротуарів для пішоходів

  На шляхопроводі км 65+566 автомобільної дороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів в м. Сарни, працівники підрядної організації проводять влаштування тротуарів для пішоходів на шляхопроводі та на підході до нього. Роботи виконує ТОВ «ЄВРОПЛЮСБУД» на замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

 • 13.07.2018
  Влаштування вирівнюючого та верхнього шарів в с. Грем’яче (фотоогляд)

  Влаштування вирівнюючого та верхнього шарів в с. Грем’яче (фотоогляд)

  На ділянці поточного середнього ремонту км 190+194 автомобільної дороги Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів поблизу с. Грем'яче Острозького району, підрядною організацією влаштовано 1 км вирівнюючого та верхнього шарів.

 • 13.07.2018
  Приведення автомобільних доріг до належного експлуатаційного стану (фото)

  Приведення автомобільних доріг до належного експлуатаційного стану (фото)

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення, в межах лімітів виділених на експлуатаційне утримання автомобільних доріг, працівниками філій ДП «Рівненський облавтодор» постійно проводяться роботи по приведенню автомобільних доріг до належного експлуатаційного стану. А саме, прибирання та обкошування розподільчої смуги, автопавільйонів та автобусних зупинок, очищення узбіччя від сміття, ремонт  транспортного огородження, нанесення дорожньої розмітки.

 • 12.07.2018

  Заплановані роботи на 12 липня 2018 року

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області підрядною організацією,  в межах лімітів виділених на експлуатаційне утримання автомобільних доріг, 12 липня 2018 року заплановано роботи з ямкового ремонту  гарячим асфальтобетоном на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-18-08 Зарічне-Борове-Стара Рафалівка-Полиці:

 • 11.07.2018
  Водії, будьте уважними в місцях проведення дорожніх робіт!

  Водії, будьте уважними в місцях проведення дорожніх робіт!

  09 липня 2018 року на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса км 38+800 поблизу села Хлепча Васильківського району було скоєно наїзд легкового автомобіля на дорожніх працівників, які наносили дорожню розмітку, в наслідок якого один працівник  загинув та п’ять травмовано.

 • 11.07.2018
  Підсипка узбіччя в с. Птича продовжується

  Підсипка узбіччя в с. Птича продовжується

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області та на виконання припису Управління Патрульної поліції на ділянці км 396 в с. Птича Дубенського району  автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп, на ділянці концентрації ДТП проводиться підсипка узбіччя для безпечного з’їзду з проїзної частини водіїв та запобіганню важкості наслідків ДТП у разі порушення ними вимог дорожніх знаків. Роботи по відсипці працівниками Дубенської  ДЕД ДП «Рівненський облавтодор» продовжуються. Після відсипки буде встановлено металеве бар’єрне огородження.

 • 11.07.2018
  Заплановані роботи на 11 липня 2018 року

  Заплановані роботи на 11 липня 2018 року

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області підрядною організацією, в межах лімітів виділених на експлуатаційне утримання автомобільних доріг, 11 липня 2018 року заплановано роботи з ямкового ремонту  гарячим асфальтобетоном на автомобільних дорогах загального користування державного значення області.

 • 10.07.2018
  Тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече

  Тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече

  Підрядною організацією проводиться поточний середній ремонт на ділянці км 180+700 – км 189+000 автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече, в с. Брищі Млинівського району. По всій протяжності ділянки проведено фрезерування автомобільної дороги. Тривають роботи по розширенню, підсиленню основи сумішшю СЩ та влаштуванню вирівнюючого шару. На ділянках проведення робіт встановлено попереджувальні знаки.

 • 10.07.2018

  Заплановані роботи на 10 липня 2018 року

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області підрядною організацією ДП «Рівненський облавтодор» 10 липня 2018 року заплановано роботи з ямкового ремонту  гарячим асфальтобетоном на автомобільних дорогах загального користування державного значення області.

 • 9.07.2018
  До відома жителів Рівненщини!

  До відома жителів Рівненщини!

  Останнім часом почастішали випадки самовільного влаштування автобусних зупинок, примикань, заїздів до об’єктів сервісу, виїздів від споруд, житлових забудов та приватних земельних ділянок під будівництво у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення. Такий стан справ вкрай негативно впливає на рівень безпеки дорожнього руху та створює додаткову небезпеку учасникам дорожнього руху.